Будь ласка заповніть Ваші контактні дані і ми з Вами зв'яжемосьЗаправка та ремонт кондиціонерів

заправка кондиціонерів Івано-Франківськ

Заправка кондиціонерів легкових авто , ТІR , с/г техніки.
-Професійне італійське обладнання для заправки кордиціонерів
– заправка по встановленим нормам завода виробника
– відкачка старого фреону
-вакуумування
– перевірка системи на герметичність азотом ультрафіолетом
– антибактеріальна дезінфекція системи вентиляції
Заміна ущільнювальних кілець, ніпелів.
Заправка автокондиціонерів з виїздом до замовника.

Професійне італійське обладнання для заправки кордиціонерів:
Завдяки установкі Ecotechnics ECK NEXT ми можемо ще якісніше та професійніше обслуговувати ваше авто, а вам гарантуємо високу якість виконаних робіт, економію часу, збереження вашої кліматичної системи та продовження її терміну експлуатації. За допомогою станції здійснюється відкачка залишків старого відпрацьованого фреону та масла з системи авто, вакуумування та очистка системи від вологи, перевірка на герметичність та заправка нового фреону, масла і ультрафіолетового трейсера чітко по нормах вказаних заводом виробником.
Установка (завдяки внутрішній базі даних авто) працює в автоматичному режимі та виключає людський фактор, також, дозволяє обслуговувати гібридні авто

Заправка по встановленим нормам завода виробника:

Заправлявка відбувається фреоном фірми SANMEI (r134a, r404a) – це конвеєрний бренд SUBARU & VAG GROUP!
Важливо правильно визначити кількість фреону. А потім додати стільки холодоагенту, скільки вказано в нормах до вашого автомобіля. Адже якщо заправити менше – то повноцінного охолодження не буде, а якщо більше – система буде перевантажена. Це веде до зносу деталей і загрожує раптовими поломками в самий невідповідний момент.

Відкачка старого фреону:

Ми не стравлюємо залишки вашого старого фреону в атмосферу, а відкачуємо і заміряємо його кількість, при цьому він проходить очищення від вологи, масла і частинок . І якщо ваш фреон відповідає всім нормам, ми додаємо ту кількість, якого не вистачає. У нас ви оплачуєте ту частину, яку додали, а не заново повну заправку

Вакуумування:
Якщо в системі залишилося менше 50% холодоагенту, потрапляння туди повітря і вологи неминуче. Автомобільні кондиціонери можуть працювати при таких умовах, але з часом може зламатися компресор, а на інших елементах системи з’явиться корозія.
Щоб видалити з автомобільного кондиціонера атмосферне повітря і пари вологи, потрібно вакуумування системи.

Перевірка системи на герметичність азотом ультрафіолетом:

Герметичність перевіряємо в два етапи:

1. Перевірка під тиском: закачуємо азот всередину на 15-20 хвилин і дивимося на показання манометра. Вони не повинні змінюватися.
2. Перевірка вакуумом перед заправкою. Із системи відкачується весь газ і створюється вакуум, який повинен зберігатися 5-7 хвилин.

Якщо перевірка пройшла успішно – значить можна сміливо закачувати фреон і насолоджуватися комфортом.

Якщо ж є витоки, то разом з фреоном ми закачуємо флуоресцентну фарбу і через 3 дні дивимося ультрафіолетовим світлом – де є витік. При необхідності – міняємо ущільнювачі і трубки та ніпеля.

Антибактеріальна дезінфекція системи вентиляції:

якщо уже через кілька хвилин після включення системи кондиціювання по салону поширюються неприємні запахи. Це відбувається через розмноження на поверхні випарника бактерій та інших мікробів.
Під час теплообмінного процесу відбувається запотівання верхньої частини радіатора. Таке середовище є ідеальним для мікробних організмів й розростання цвілі. А вони можуть зашкодити здоров’ю людей, викликаючи алергічні реакції, загострення астми тощо.

Дезінфекція автокондиціонера повинна проводитися щороку. Для цього є декілька способів:
● Хімічний — із застосуванням спеціальних очищувачів що дозволяють позбутися пилу, бруду, цвілі та мікробів без шкоди для людського здоров’я.
● Механічний — така очистка і дезінфекція автокондиціонерів вважається більш складною, оскільки передбачає розбирання системи повітропроводів і торпеди.

Діагностика:
Першими сигналами, що автомобіль потребує заправці холодоагентом, можуть бути:

-Кондиціонер погано холодить;
-Дует гарячим повітрям;
-Вимикається сам по собі.
Ці симптоми найчастіше говорять про можливі витоки охолоджувальної речовини з системи через природне випаровування або пошкодження.

Природне випаровування: навіть якщо ви стежите за автокондиціонерів і регулярно проходите діагностику, все одно вам треба робити дозаправку. Адже за нормами виробника з системи щорічно випаровується до 15% охолоджуючого речовини. Це пов’язано з тим, що еластичні трубки, по яких циркулює холодоагент, пропускають його. Тому перевірку і заправку кондиціонера бажано робити кожні 2 роки.

Пошкодження автокондиционера: причинами часто стають пересохлі і потріскані гумові ущільнювачі і трубки. Вони пересихають і втрачають еластичність, якщо всередині недостатньо змащуючого речовини або вона довго стоїть без роботи, наприклад взимку. Тому ми рекомендуємо в холодну пору року все одно включати автокондиціонер на 10 хвилин раз на місяць, щоб система не застоювалася.

Контакти

Адреса

м.Івано-Франківськ
вул.Надрічна 70

Зв'язатися з нами

(050)434-81-81
avtogasif@gmail.com

Режим роботи

Пн.-Пт. 9:00-18:00
Сб. Нд Вихідні дні
Авто Газ Сервіс © 2008- 2020