Програмування автомобільних ключів

Дивитися всі записи з категорії: Новини

Процедура програмування ключів схожа на багатьох авто. В основному авто виробник закриває несанкціонований допуск до роботи з ключами пін кодом, на деяких авто пін шестизначний, на деяких десяти і навіть дванадцяти значний, причому буквенно цифровий, такого формату: F2635D874ACF. Простому користувачеві авто це ні про що не говорить, фахівці прекрасно в курсі про що я тут зараз.

Toyota наприклад поставилася до цього питання простіше, (з одного боку) існує поняття “майстер ключ 1, 2, 3” і сервісний ключ. За допомогою MASTER ключа, легко можна видалити старі загублені ключі через сканер, і додати нові. Маючи на руках лише сервісний ключ (SUB KEY) ми не зможемо дописати чи видалити будь які ключі з пам’яті авто. Тут зворотна сторона медалі, далі по дилерській процедурі йде заміна іммобілайзера, заміна личинок замка запалювання і дверей, яка дуже дорога і не швидка за часом. Але це дилерська процедура, ми ні чого не змінюємо і не розбираємо, клієнт економить гроші, за рахунок того що ми відновлюємо працездатність рідних елементів авто.
На таких марках як Merсedes і BMW ключі в пам’ять авто прописані вже з заводу виробника, і як такий дилерської процедури навчання ключів у цих брендів немає. Можна блокувати при втраті будь-які ключі, потім відновити при його знаходженні.
На групі VAG, Volvo, дилерська процедура адаптації ключів це он-лайн процедура при якій діагност не бачить пін-коду, йому досить включити запалювання підготовленими ключами, тоді коли сервер дозволить доступ до адаптації.
Копіювання ключів, чіпи для авто запуску

Процедура копіювання ключа на спеціально підготовлений чіп (в залежності від оригінального ключа) простіше, з точки зору користувача приладу який вміє копіювати ключ, не потрібно вираховувати пін-код авто, не потрібно підключатися до машини, не потрібно знімати будь-які модуля з авто, все зробить прилад. Легко копіюються транспондери 4С, 4D 40 бітного шифрування, деякі транспондери 80 бітного шифрування і трохи з серії Megamos-48. Такі авто як Audi Volkswagen Merсedes BMW не піддаються злому, тут потрібен зовсім інший підхід.